Monthly Archives luty 2019

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2019/2020

Rekrutacja do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się
4 marca 2019 r. Miasto przygotowało na zbliżający się rok szkolny ponad 10 tysięcy miejsc w placówkach publicznych i przedszkolach niepublicznych funkcjonujących na zasadach placówek publicznych. Dodatkowo
w Lublinie przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych, inne formy wychowania przedszkolnego prowadzone inne  przez podmioty prywatne oferują ponad 4 700 miejsc.

Oferta edukacyjna miasta Lublin obejmuje 64 przedszkola i 1 zespół przedszkolny, które na rok szkolny 2019/2020 przygotowały 8 876 miejsc wychowania przedszkolnego oraz 27 szkół podstawowych, które przygotowały ok. 1000 miejsc w oddziałach przedszkolnych.

Łącznie liczba miejsc dla dzieci ...

WIĘCEJ

Bal Karnawałowy 2019

Dnia 1 lutego już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, i inne zwierzątka, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Manów, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci niekiedy było trudno.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach.
Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm piosenek znanych dzieciom, trochę starszych – „Kaczuch” i innych przebojów.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze...

WIĘCEJ