Monthly Archives październik 2023

Koncert w Szkole Muzycznej

26 września „Leśne ludki” uczestniczyły w koncercie muzyki klasycznej pt. „Wspomnienia z wakacji”, w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej im T. Szeligowskiego.

W ramach cyklu Audycji Muzycznych poświęconych muzyce klasycznej odbywać się będą „Wtorki z klasyką”. Celem Audycji jest upowszechnianie muzyki klasycznej poprzez jej prezentację na żywo. Audycje odbywać się będą raz w miesiącu we wtorki o godzinie 10.00

Terminy kolejnych audycji:

● 31 października 2023 r.     

● 21 listopada 2023 r.

● 12 grudnia 2023 r.

WIĘCEJ

Przedstawienie „Kłamstwa kozy”

W dniu 26 września gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Lalkowy Pinokio ze spektaklem „Kłamstwa kozy”. Dzieci doskonale się bawiły, ponieważ historia poruszająca zagadnienia dotyczące kłamstwa i oszustwa, została przedstawiona w sposób niezwykle humorystyczny.

Zdjęcia w galerii.

WIĘCEJ

Wycieczka na Lotnisko

Dnia 18 września Skrzaty i Leśne ludki odwiedziły lotnisko. Zwiedzaliśmy  port lotniczy w strefie ogólnodostępnej. Zapoznaliśmy się z pracą lotniska, jak i elementami „ścieżki pasażera”. Obserwowaliśmy aż 3 lądujące samoloty. Zwiedzaliśmy także aeroklub, oglądaliśmy samoloty, o których opowiadał nam Pan Pilot. Na koniec była niespodzianka – przejażdżka szynobusem do Lublina. Było ODLOTOWO.

Więcej zdjęć w galerii.

WIĘCEJ